Krokus Home
 
   Sprzedaż Sprzedaż  Systemy Internetowe Systemy Internetowe  Multimedia Multimedia  Agencja Agencja  e-Biznes e-Biznes  DTP DTP  Serwis Serwis 
   
Pomoc

  Krokus : Prywatność  

Prywatność

Firma Krokus sp. z o.o. chroni Państwa prywatność i powierzone dane osobowe.

Uważając politykę prywatności za bardzo ważną w naszej firmie, sprawiliśmy aby odnośnik do tej strony dostępny był z każdego miejsca naszej witryny.

Wszelkie dane jakie gromadzimy podczas Państwa obecności na naszych witrynach wykorzystujemy tylko i wyłącznie do celów statystycznych, tak aby lepiej poznać i dostosować się do Państwa preferencji. Jedynym wyjątkiem jest moment wypełnienia formularzy rejestracyjnych. Przesłane poprzez nie dane wykorzystujemy dla celów księgowych i realizacji zamówień (np. do fakturowania) i nie są powierzane ani nie są udostępniane osobom trzecim.
Prosimy o zapoznanie sie także z naszą Polityką cookies .

Na naszych stronach znajdują się, lub mogą się znaleźć w przyszłości, odnośniki do innych witryn. Mają one za zadanie tylko i wyłącznie pomóc w nawigacji. Firma Żbik Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za zawartość tych witryn, politykę prywatności stosowaną na tych stronach ani za zawarte na nich oprogramowanie oraz skutki jego użycia.

W trakcie realizacji płatności kartami kredytowymi wykorzystujemy najbezpieczniejsze mechanizmy ochrony przekazywania danych (danych osobowych i danych o karcie kredytowej), jakie są w tej chwili dostępne.

Stosowanym wówczas przez nas i przez bank protokołem transmisji zapewniającym bezpieczeństwo przesyłania danych w internecie jest protokół SSL. Zabezpieczenie to polega na szyfrowaniu danych przed ich wysłaniem z przeglądarki klienta i dekodowaniu po bezpiecznym dotarciu na serwer sklepu lub banku. Informacja wysyłana z serwerów do klienta jest również kodowana, i dopiero w jego komputerze rozszyfrowywana. Szyfrowanie tego typu, jak i sama transmisja jest bardzo trudne do złamania.

Po połączeniu się z bezpieczną stroną WWW użytkownik jest o tym informowany.

Każdy użytkownik musi jednak szczególnie pamiętać o konieczności wylogowania się po zakończeniu wizyty w sklepie. W przeciwnym razie ktoś inny, korzystający z tego samego komputera bezpośrednio po nim może mieć dostęp do wszystkich jego danych.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania czy wątpliwości dotyczące naszej polityki prywatności nasz Dział Obsługi Klienta chętnie odpowie na każde Państwa pytanie.

Jeżeli mają jakieś pytania czy wątpliwości dot. naszej polityki prywatności nasz Dział Obsługi Klienta chętnie odpowie na każde Państwa pytanie:
Informacje

Strona społeczności Odoo dawnego OpenERP

Uruchomiliśmy nowa stronę społecznościową związaną z innowacyjnym systemem open source Odoo, dawnej nazywanym OpenERP-em. Na stronie znajdziesz opis funkcjonalności tego wspaniałego systemu i Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Jedna aplikacja dla całego Twojego biznesu. ERP + CMS + CRM + MRP + HR + wiele, wiele więcej. Odoo to Innowacyjna technologia i oprogramowanie.

Odoo - Open source ERP, CMS i CRM

Świat Druku w nowej odsłonie

Strona Świata Druku uzyskała zarówno nową szatę graficzna jak i całkiem nowe funkcjonalności. Jedny Słowem eZ Publish w wersji Flow pokazuje swój potencjał.

Świat Druku

ETF.COM.PL

Ruszył nowy serwis poświęcony Funduszom ETF i Funduszom portfelowym, oparty został o eZ Publish w najnowszej wersji 4.2. Zastosowaliśmy w nim jednocześnie wiele nowych rozszerzeń i rozwiązań.

Fundusze ETF i Fundusze portfelowe

Moduł płatności dla systemu eZ publish

Wdrożyliśmy różne moduły płatności dla systemu eZ publish. Rozwiązanie obsługuje płatnosci "przelewem", "za pobraniem" oraz współpracuje z serwisem platnosci.pl

więcej

Nowa usługa w naszej ofercie

Zapraszamy producentów odzieży do współpracy - poszerzyliśmy naszą ofertę o nadruki i wszywki odzieżowe - satyna, nylon, PCV.

więcej

Kolejna odsłona eZ publish

Kolejne, znaczące wdrożenie systemu CMS eZ publish.

Pro-Kreacja

Profesjonalny skaner płaski ScanMate F8 plus 11000dpi za 3900 zł więcej

Naświetlarka bębnowa w extra cenie więcej

eZ publish w najnowszej wersji

Pragniemy pochwalić się kolejnym wdrożeniem systemu CMS eZ publish. Tym razem już w jego najnowszej wersji.

Rybie Oko

Skaner bębnowy za 2950 zł

Zapoznaj się z nasza ofertą urządzeń używanych.
Na życzenie udzielamy gwarancji.

więcej

Wersja do druku 

Begin Front page  Kontakty  Mapa serwisu  Szukaj  Pomoc  Privacy

Copyright 1991-2024 Krokus, eZPublish Krokus Sp. z o.o.
webmaster@krokus.net.pl    powered by eZ publish ™
Valid XHTML 1.0!
»Sprzedaż«
»Systemy Internetowe«
»Multimedia«
»Agencja«
»e-Biznes«
»DTP«
»Serwis«