Krokus Home
 
   Sprzedaż Sprzedaż  Systemy Internetowe Systemy Internetowe  Multimedia Multimedia  Agencja Agencja  e-Biznes e-Biznes  DTP DTP  Serwis Serwis 
   
Pomoc

  Krokus : Serwis  

Serwis

Serwis firmy Krokus Sp. z o.o. zajmuje się świadczeniem usług technicznych obejmujących następujące obszary:

  1. Usługi związane z sprzętem poligraficznym duńskiej firmy ScanView.

  2. Usługi związane z komputerami - naprawa, pogotowie komputerowe, usuwanie wirusów, itp.

  3. Usługi związane z komputerowymi sieciami lokalnymi.

  4. Usługi związane z elektronicznym sprzętem wykorzystywanym przez wędkarzy.

Serwis nasz wyspecjalizował się w rozwiązywaniu problemów technicznych dotyczących naświetlarek i skanerów firmy ScanView. W tym zakresie świadczymy usługi w rozwiązywaniu bieżących problemów użytkowników jak również świadczymy usługi w zakresie specjalistycznych napraw. Wielokrotnie udało się nam uchronić naszych klientów przed bardzo dużymi wydatkami związanymi z koniecznością napraw podzespołów u producenta. Podejmujemy się regeneracji takich podzespołów jak zasilacze, płyty elektroniczne, spinery, pompy i inne części naświetlarek i skanerów.

W zakresie usług związanych komputerami staramy się w maksymalnym stopniu dostosować sprzęt komputerowy użytkownika do jego potrzeb przy możliwie najmniejszym koszcie. Polega to na doradzaniu użytkownikowi jak może najbardziej efektywnie wykorzystać swój komputer lub jak przy najmniejszej inwestycji osiągnąć zamierzony efekt. Zdajemy sobie sprawę że przy obecnym postępie technicznym chęć posiadania zawsze nowoczesnego sprzętu jest bardzo kosztowne, ale w wielu przypadkach nie jest to uzasadnione. W naszych kontaktach z klientami staramy się zdefiniować rzeczywiste wymagania sprzętowe dotyczące potrzeb naszych partnerów tak, żeby zawsze mogli podjąć racjonalną ekonomicznie decyzję przy zakupie lub rozbudowie posiadanego przez siebie sprzętu.

Świadczymy usługi w rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z obsługą komputerów. Komputer przestał reagować na nasze polecenia lub zachowuje się niezgodnie z naszymi oczekiwaniami. W takim przypadku zapraszamy do współpracy. Nasz serwis przywróci wszystkie właściwe funkcje komputera bez zbędnego ryzyka utraty danych.

Serwis naszej firmy świadczy usługi przy zakładaniu lokalnych sieci komputerowych i rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych przy ich eksploatacji. Nasza oferta w tym zakresie jest skierowana do mniejszych firm które nie mogą sobie pozwolić na zatrudnianie administratora sieci. Świadczymy usługi w zakresie porządkowania zasobów sieci, porządkowania uprawnień użytkowników oraz instalowania zabezpieczeń gwarantujących ochronę danych przed nieuprawnionymi użytkownikami. Przy świadczeniu tego rodzaju usług staramy się doradzić naszym klientom przyjęcie takich rozwiązań które będą wymagały mniejszej ingerencji zewnętrznego administratora lub konserwatora zasobów sieci.

Serwis naszej firmy świadczy usługi w zakresie eksploatacji i napraw nietypowych urządzeń elektronicznych z serwisem których mogą mieć problemy nasi klienci. Mogą to być różne urządzenia takie jak mierniki i urządzenia pomiarowe różnych wielkości elektrycznych i nieelektrycznych, urządzenia do celów specjalnych. Opłaty za takie usługi pobieramy tylko w przypadku skutecznej naprawy powierzonego urządzenia. Nasi elektronicy są fachowcami wysokiej klasy i gwarantujemy fachowe potraktowanie każdej powierzonej naszemu serwisowi sprawy.

Serwis
E-mail: serwisUKRYTY@FILTRSPAMUkrokus. net. pl
Tel: +48 42 678-77-17
Fax: +48 42 678-77-09
Informacje

Strona społeczności Odoo dawnego OpenERP

Uruchomiliśmy nowa stronę społecznościową związaną z innowacyjnym systemem open source Odoo, dawnej nazywanym OpenERP-em. Na stronie znajdziesz opis funkcjonalności tego wspaniałego systemu i Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Jedna aplikacja dla całego Twojego biznesu. ERP + CMS + CRM + MRP + HR + wiele, wiele więcej. Odoo to Innowacyjna technologia i oprogramowanie.

Odoo - Open source ERP, CMS i CRM

Świat Druku w nowej odsłonie

Strona Świata Druku uzyskała zarówno nową szatę graficzna jak i całkiem nowe funkcjonalności. Jedny Słowem eZ Publish w wersji Flow pokazuje swój potencjał.

Świat Druku

ETF.COM.PL

Ruszył nowy serwis poświęcony Funduszom ETF i Funduszom portfelowym, oparty został o eZ Publish w najnowszej wersji 4.2. Zastosowaliśmy w nim jednocześnie wiele nowych rozszerzeń i rozwiązań.

Fundusze ETF i Fundusze portfelowe

Moduł płatności dla systemu eZ publish

Wdrożyliśmy różne moduły płatności dla systemu eZ publish. Rozwiązanie obsługuje płatnosci "przelewem", "za pobraniem" oraz współpracuje z serwisem platnosci.pl

więcej

Nowa usługa w naszej ofercie

Zapraszamy producentów odzieży do współpracy - poszerzyliśmy naszą ofertę o nadruki i wszywki odzieżowe - satyna, nylon, PCV.

więcej

Kolejna odsłona eZ publish

Kolejne, znaczące wdrożenie systemu CMS eZ publish.

Pro-Kreacja

Profesjonalny skaner płaski ScanMate F8 plus 11000dpi za 3900 zł więcej

Naświetlarka bębnowa w extra cenie więcej

eZ publish w najnowszej wersji

Pragniemy pochwalić się kolejnym wdrożeniem systemu CMS eZ publish. Tym razem już w jego najnowszej wersji.

Rybie Oko

Skaner bębnowy za 2950 zł

Zapoznaj się z nasza ofertą urządzeń używanych.
Na życzenie udzielamy gwarancji.

więcej

Wersja do druku 

Begin Front page  Kontakty  Mapa serwisu  Szukaj  Pomoc  Privacy

Copyright 1991-2024 Krokus, eZPublish Krokus Sp. z o.o.
webmaster@krokus.net.pl    powered by eZ publish ™
Valid XHTML 1.0!
»Sprzedaż«
»Systemy Internetowe«
»Multimedia«
»Agencja«
»e-Biznes«
»DTP«
»Serwis«