Krokus Home
 
   Sprzedaż Sprzedaż  Systemy Internetowe Systemy Internetowe  Multimedia Multimedia  Agencja Agencja  e-Biznes e-Biznes  DTP DTP  Serwis Serwis 
   
Pomoc

  Krokus : Systemy Internetowe  

Systemy Internetowe

Co możemy Państwu zaoferować?

Na stronach dotyczących Internetu pragniemy zaprezentować całą gamę usług jakie zaoferować może Nasza firma. Poczynając od projektów, realizacji i utrzymywania serwisów WWW poprzez budowę sklepów i całych systemów Internetowych. Tu znajdą Państwo informację o Naszej specjalizacji i sztandarowych produktach.

Mamy w swoim gronie doświadczonych ekspertów, którzy dołożą wszelkich starań aby satysfakcja z naszych usług była jak największa a korzystanie z Internetu było łatwe i przyjemne.

Posiadamy również wiedzę i gotowe rozwiązania, które łatwo można przeliczyć na konkretne zaoszczędzone lub zarobione przez Państwa pieniądze.

Szczególną ofertę, jako właściciel prawdopodobnie największego serwisu wędkarskiego w Europie "Rybie Oko" , pragniemy skierować również do wszystkich mających cokolwiek wspólnego z tym wspaniałym hobby.

Można u nas sprzedać, kupić, zareklamować swój towar czy usługę. Można zaoferować wędkarzowi wypoczynek, można starać przyciągnąć go do swego lokalu gastronomicznego, można ... wszystko, co tylko może go zainteresować. W części interaktywnej można również podyskutować i podzielić się swymi spostrzeżeniami i sukcesami z innymi wędkarzami.

Zapraszamy!

Internet
E-mail: ispUKRYTY@FILTRSPAMUkrokus. net. pl
Tel: +48 42 678-77-17
Fax: +48 42 678-77-09
Informacje

Strona społeczności Odoo dawnego OpenERP

Uruchomiliśmy nowa stronę społecznościową związaną z innowacyjnym systemem open source Odoo, dawnej nazywanym OpenERP-em. Na stronie znajdziesz opis funkcjonalności tego wspaniałego systemu i Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Jedna aplikacja dla całego Twojego biznesu. ERP + CMS + CRM + MRP + HR + wiele, wiele więcej. Odoo to Innowacyjna technologia i oprogramowanie.

Odoo - Open source ERP, CMS i CRM

Świat Druku w nowej odsłonie

Strona Świata Druku uzyskała zarówno nową szatę graficzna jak i całkiem nowe funkcjonalności. Jedny Słowem eZ Publish w wersji Flow pokazuje swój potencjał.

Świat Druku

ETF.COM.PL

Ruszył nowy serwis poświęcony Funduszom ETF i Funduszom portfelowym, oparty został o eZ Publish w najnowszej wersji 4.2. Zastosowaliśmy w nim jednocześnie wiele nowych rozszerzeń i rozwiązań.

Fundusze ETF i Fundusze portfelowe

Moduł płatności dla systemu eZ publish

Wdrożyliśmy różne moduły płatności dla systemu eZ publish. Rozwiązanie obsługuje płatnosci "przelewem", "za pobraniem" oraz współpracuje z serwisem platnosci.pl

więcej

Nowa usługa w naszej ofercie

Zapraszamy producentów odzieży do współpracy - poszerzyliśmy naszą ofertę o nadruki i wszywki odzieżowe - satyna, nylon, PCV.

więcej

Kolejna odsłona eZ publish

Kolejne, znaczące wdrożenie systemu CMS eZ publish.

Pro-Kreacja

Profesjonalny skaner płaski ScanMate F8 plus 11000dpi za 3900 zł więcej

Naświetlarka bębnowa w extra cenie więcej

eZ publish w najnowszej wersji

Pragniemy pochwalić się kolejnym wdrożeniem systemu CMS eZ publish. Tym razem już w jego najnowszej wersji.

Rybie Oko

Skaner bębnowy za 2950 zł

Zapoznaj się z nasza ofertą urządzeń używanych.
Na życzenie udzielamy gwarancji.

więcej

Wersja do druku 

Begin Front page  Kontakty  Mapa serwisu  Szukaj  Pomoc  Privacy

Copyright 1991-2024 Krokus, eZPublish Krokus Sp. z o.o.
webmaster@krokus.net.pl    powered by eZ publish ™
Valid XHTML 1.0!
»Sprzedaż«
»Systemy Internetowe«
»Multimedia«
»Agencja«
»e-Biznes«
»DTP«
»Serwis«