Krokus Home
 
   Sprzedaż Sprzedaż  Systemy Internetowe Systemy Internetowe  Multimedia Multimedia  Agencja Agencja  e-Biznes e-Biznes  DTP DTP  Serwis Serwis 
   
Pomoc

  Krokus : e-Biznes  

e-Biznes

Czy wiesz już, na czym polega e-Biznes?

Internet zmienia świat, zmienia sposób prowadzenia interesów, staje się jednym z podstawowych narzędzi promocji, marketingu i handlu. To nowe metody handlu, to inna gospodarka, to nowe możliwości dla Twojej firmy.

Kto zastosuje je wcześniej, uzyska zdecydowaną przewagę nad swoją konkurencją!

Dla Państwa, Nasza firma wykona i wdroży serwis internetowy idealnie dostosowany do potrzeb. Zaprojektuje i wykona dla Państwa Sklep Internetowy (poczynając od jego organizacji, a na technikach obsługi klienta kończąc), sprawdzi bezpieczeństwo Państwa danych, wyszuka ważne informacje, pomoże w dotarciu do klienta oraz podejmie się wielu innych działań związanych z Internetowym medium.

Tym samym pomożemy Państwu w osiągnięciu sukcesu.

Gdy dowiemy się, na czym Państwu zależy, postaramy się zaproponować takie rozwiązanie, które będzie realizowało zgłoszone potrzeby. Możemy zaproponować rozwiązania gotowe. Możemy zaproponować również te, szyte "na miarę"!

Wiele rozwiązań e-Business opartych jest na aplikacjach związanych z bazami danych, które usprawniają system zarządzania informacją. Systemy takie obniżają diametralnie koszty i czas. Dodatkowo są bardzo wygodną formą komunikacji wewnątrz i zewnątrz firmy. Szybki, tani i bezpieczny przepływ informacji wewnątrz firmy, pomiędzy jej oddziałami czy dealerami to bardzo ważna cecha systemów e-Business. Jeden z nich szczególnie chcemy Państwu polecić: Systemy ERP i CMS - czyli dynamiczne strony serwisu internetowego, na których informacja samoistnie zmienia swą zawartość, w zależności od stanu Państwa firmy w danej chwili (zapasów, sukcesów itp.). Dodatkowo oferujemy także możliwość zastosowania takich technologii jak SOAP, LDAP, WEBDAV itp.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami:

Internet
E-mail: ispUKRYTY@FILTRSPAMUkrokus. net. pl
Tel: +48 42 678-77-17
Fax: +48 42 678-77-09

Biuro
E-mail: biuroUKRYTY@FILTRSPAMUkrokus. net. pl
Tel: +48 42 678-77-03
Fax: +48 42 678-77-09
Informacje

Strona społeczności Odoo dawnego OpenERP

Uruchomiliśmy nowa stronę społecznościową związaną z innowacyjnym systemem open source Odoo, dawnej nazywanym OpenERP-em. Na stronie znajdziesz opis funkcjonalności tego wspaniałego systemu i Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Jedna aplikacja dla całego Twojego biznesu. ERP + CMS + CRM + MRP + HR + wiele, wiele więcej. Odoo to Innowacyjna technologia i oprogramowanie.

Odoo - Open source ERP, CMS i CRM

Świat Druku w nowej odsłonie

Strona Świata Druku uzyskała zarówno nową szatę graficzna jak i całkiem nowe funkcjonalności. Jedny Słowem eZ Publish w wersji Flow pokazuje swój potencjał.

Świat Druku

ETF.COM.PL

Ruszył nowy serwis poświęcony Funduszom ETF i Funduszom portfelowym, oparty został o eZ Publish w najnowszej wersji 4.2. Zastosowaliśmy w nim jednocześnie wiele nowych rozszerzeń i rozwiązań.

Fundusze ETF i Fundusze portfelowe

Moduł płatności dla systemu eZ publish

Wdrożyliśmy różne moduły płatności dla systemu eZ publish. Rozwiązanie obsługuje płatnosci "przelewem", "za pobraniem" oraz współpracuje z serwisem platnosci.pl

więcej

Nowa usługa w naszej ofercie

Zapraszamy producentów odzieży do współpracy - poszerzyliśmy naszą ofertę o nadruki i wszywki odzieżowe - satyna, nylon, PCV.

więcej

Kolejna odsłona eZ publish

Kolejne, znaczące wdrożenie systemu CMS eZ publish.

Pro-Kreacja

Profesjonalny skaner płaski ScanMate F8 plus 11000dpi za 3900 zł więcej

Naświetlarka bębnowa w extra cenie więcej

eZ publish w najnowszej wersji

Pragniemy pochwalić się kolejnym wdrożeniem systemu CMS eZ publish. Tym razem już w jego najnowszej wersji.

Rybie Oko

Skaner bębnowy za 2950 zł

Zapoznaj się z nasza ofertą urządzeń używanych.
Na życzenie udzielamy gwarancji.

więcej

Wersja do druku 

Begin Front page  Kontakty  Mapa serwisu  Szukaj  Pomoc  Privacy

Copyright 1991-2024 Krokus, eZPublish Krokus Sp. z o.o.
webmaster@krokus.net.pl    powered by eZ publish ™
Valid XHTML 1.0!
»Sprzedaż«
»Systemy Internetowe«
»Multimedia«
»Agencja«
»e-Biznes«
»DTP«
»Serwis«