Krokus Home
 
   Sprzedaż Sprzedaż  Systemy Internetowe Systemy Internetowe  Multimedia Multimedia  Agencja Agencja  e-Biznes e-Biznes  DTP DTP  Serwis Serwis 
   
Pomoc

  Krokus : e-Biznes : e-Loyality  

e-Loyality

Lojalność to wielkie słowo. W przypadku klientów, to słowo można przeliczyć na konkretny zysk i pieniądze. Tym samym programy lojalnościowe powinny stanowić integralną część działań marketingowych.

Podejmujmy zatem działania, których podstawowym celem będzie zjednanie i pozyskanie sobie wiernych i zaangażowanych klientów.

Media interaktywne mają to do siebie, iż to odbiorca decyduje co pragnie oglądać, czytać, słuchać. My powinniśmy jedynie "podsunąć" mu to, czym jest lub może być zainteresowany.

Zadaniem programów lojalnościowych (czyli e-Loyality) jest zbudowanie związku emocjonalnego z klientem internautą.

Konkursy, karty stałego klienta, rabaty, drobne prezenty, porady, to tylko niektóre narzędzia jakimi można się posłużyć wdrażając i rozwijając tego typu programy. Aby osiągnąć jednak te cele, najlepiej posłużyć się tzw. "personalizacją przekazu". Dajmy odbiorcy to czego oczekuje, bez zbędnych innych treści, które zupełnie go nie interesują. Podsuńmy mu to, czym będzie zainteresowany i co dla niego ważne.

My wiemy jak to zrobić!

Pozwólcie nam zadziałać w Państwa imieniu, a na efekty nie trzeba będzie długo czekać. W Państwa sklepie internetowym wzrosną obroty, Państwa strony będą skuteczniej przeglądane, klient dotrze do tego, czego właśnie szuka. Zresztą często wcale nie szuka, wręcz natyka się podczas serfowania na to, co właśnie go zainteresuje. A natknie się dlatego, że wiemy co może go zainteresować.
Informacje

Strona społeczności Odoo dawnego OpenERP

Uruchomiliśmy nowa stronę społecznościową związaną z innowacyjnym systemem open source Odoo, dawnej nazywanym OpenERP-em. Na stronie znajdziesz opis funkcjonalności tego wspaniałego systemu i Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Jedna aplikacja dla całego Twojego biznesu. ERP + CMS + CRM + MRP + HR + wiele, wiele więcej. Odoo to Innowacyjna technologia i oprogramowanie.

Odoo - Open source ERP, CMS i CRM

Świat Druku w nowej odsłonie

Strona Świata Druku uzyskała zarówno nową szatę graficzna jak i całkiem nowe funkcjonalności. Jedny Słowem eZ Publish w wersji Flow pokazuje swój potencjał.

Świat Druku

ETF.COM.PL

Ruszył nowy serwis poświęcony Funduszom ETF i Funduszom portfelowym, oparty został o eZ Publish w najnowszej wersji 4.2. Zastosowaliśmy w nim jednocześnie wiele nowych rozszerzeń i rozwiązań.

Fundusze ETF i Fundusze portfelowe

Moduł płatności dla systemu eZ publish

Wdrożyliśmy różne moduły płatności dla systemu eZ publish. Rozwiązanie obsługuje płatnosci "przelewem", "za pobraniem" oraz współpracuje z serwisem platnosci.pl

więcej

Nowa usługa w naszej ofercie

Zapraszamy producentów odzieży do współpracy - poszerzyliśmy naszą ofertę o nadruki i wszywki odzieżowe - satyna, nylon, PCV.

więcej

Kolejna odsłona eZ publish

Kolejne, znaczące wdrożenie systemu CMS eZ publish.

Pro-Kreacja

Profesjonalny skaner płaski ScanMate F8 plus 11000dpi za 3900 zł więcej

Naświetlarka bębnowa w extra cenie więcej

eZ publish w najnowszej wersji

Pragniemy pochwalić się kolejnym wdrożeniem systemu CMS eZ publish. Tym razem już w jego najnowszej wersji.

Rybie Oko

Skaner bębnowy za 2950 zł

Zapoznaj się z nasza ofertą urządzeń używanych.
Na życzenie udzielamy gwarancji.

więcej

Wersja do druku 

Begin Front page  Kontakty  Mapa serwisu  Szukaj  Pomoc  Privacy

Copyright 1991-2024 Krokus, eZPublish Krokus Sp. z o.o.
webmaster@krokus.net.pl    powered by eZ publish ™
Valid XHTML 1.0!
»Sprzedaż«
»Systemy Internetowe«
»Multimedia«
»Agencja«
»e-Biznes«
»DTP«
»Serwis«