Krokus Home
 
   Sprzedaż Sprzedaż  Systemy Internetowe Systemy Internetowe  Multimedia Multimedia  Agencja Agencja  e-Biznes e-Biznes  DTP DTP  Serwis Serwis 
   
Pomoc

  Krokus : Sprzedaż  

Sprzedaż

Sprzedaż urządzeń PrePress

Pragniemy zainteresować Państwa naszą ofertą urządzeń poligraficznych, produkowanych przez firmy będące światowymi liderami w swojej dziedzinie.

Szczególną uwagę chcielibyśmy zwrócić na bardzo tanie urządzenia i oprogramowanie firmy ColorVision przeznaczone do kalibracji monitorów i drukarek. Jesteśmy głównym dystrybutorem tych urządzeń na terenie Polski.

W Naszej ofercie znajdują się również profesjonalne naświetlarki do filmów i płyt (od formatu B3 do B1+), skanery bębnowe i płaskie (od formatu A4 do A0+), wywoływarki do filmów i płyt, stoły montażowe, urządzenia do pomiaru i kalibracji koloru, plotery, stacje graficzne, komputery Mac oraz PC, monitory, serwery i wiele innych. Prowadzimy również sprzedaż zregenerowanego sprzętu używanego.

Od niedawna wprowadziliśmy do naszej oferty handlowej naświetlarki do płyt poliestrowych amerykańskiej firmy A.B. Dick. Ich użycie zapewnia znaczną redukcję kosztów i czasu niezbędnego do wyprodukowania gotowej do druku płyty.

Proponujemy rozwiązania starannie dobrane do potrzeb sprzedając urządzenia na korzystnych warunkach, instalując je oraz szkoląc z ich obsługi. Pomagamy w dobraniu najkorzystniejszej formy finansowania, dostosowanej do Państwa wymagań.

Mamy nadzieję, że nasza oferta profesjonalnej i kompleksowej obsługi handlowej, połączona z pełnym wsparciem technicznym i serwisowym w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym, będzie stanowić dla Państwa zachętę do dokonania wyboru firmy Krokus jako dostawcy wszystkich niezbędnych urządzeń.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Informacje

Strona społeczności Odoo dawnego OpenERP

Uruchomiliśmy nowa stronę społecznościową związaną z innowacyjnym systemem open source Odoo, dawnej nazywanym OpenERP-em. Na stronie znajdziesz opis funkcjonalności tego wspaniałego systemu i Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Jedna aplikacja dla całego Twojego biznesu. ERP + CMS + CRM + MRP + HR + wiele, wiele więcej. Odoo to Innowacyjna technologia i oprogramowanie.

Odoo - Open source ERP, CMS i CRM

Świat Druku w nowej odsłonie

Strona Świata Druku uzyskała zarówno nową szatę graficzna jak i całkiem nowe funkcjonalności. Jedny Słowem eZ Publish w wersji Flow pokazuje swój potencjał.

Świat Druku

ETF.COM.PL

Ruszył nowy serwis poświęcony Funduszom ETF i Funduszom portfelowym, oparty został o eZ Publish w najnowszej wersji 4.2. Zastosowaliśmy w nim jednocześnie wiele nowych rozszerzeń i rozwiązań.

Fundusze ETF i Fundusze portfelowe

Moduł płatności dla systemu eZ publish

Wdrożyliśmy różne moduły płatności dla systemu eZ publish. Rozwiązanie obsługuje płatnosci "przelewem", "za pobraniem" oraz współpracuje z serwisem platnosci.pl

więcej

Nowa usługa w naszej ofercie

Zapraszamy producentów odzieży do współpracy - poszerzyliśmy naszą ofertę o nadruki i wszywki odzieżowe - satyna, nylon, PCV.

więcej

Kolejna odsłona eZ publish

Kolejne, znaczące wdrożenie systemu CMS eZ publish.

Pro-Kreacja

Profesjonalny skaner płaski ScanMate F8 plus 11000dpi za 3900 zł więcej

Naświetlarka bębnowa w extra cenie więcej

eZ publish w najnowszej wersji

Pragniemy pochwalić się kolejnym wdrożeniem systemu CMS eZ publish. Tym razem już w jego najnowszej wersji.

Rybie Oko

Skaner bębnowy za 2950 zł

Zapoznaj się z nasza ofertą urządzeń używanych.
Na życzenie udzielamy gwarancji.

więcej

Wersja do druku 

Begin Front page  Kontakty  Mapa serwisu  Szukaj  Pomoc  Privacy

Copyright 1991-2024 Krokus, eZPublish Krokus Sp. z o.o.
webmaster@krokus.net.pl    powered by eZ publish ™
Valid XHTML 1.0!
»Sprzedaż«
»Systemy Internetowe«
»Multimedia«
»Agencja«
»e-Biznes«
»DTP«
»Serwis«